Profesjonalne wyceny nieruchomości
Zapraszam do współpracy
Nieruchomości lokalowe
Wycena mieszkania
Nieruchomości gruntowe zabudowane
Wycena domu
Nieruchomości gruntowe niezabudowane
Wycena działki
Nieruchomości o charakterze komercyjnym
Wycena lokalu usługowego, wycena budynku biurowego

Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Krakowie. Uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego uzyskałam w roku 2011. Od tego czasu nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w odpowiednich kursach i szkoleniach, co pozwala na ciągłe podwyższanie jakości świadczonych przeze mnie usług. Oferuję usługi w zakresie wyceny nieruchomości gruntowych (wycena działek budowlanych, wycena działek rolnych, wycena lasów), lokalowych (wycena mieszkań, wycena lokali użytkowych), komercyjnych (wycena biur, wycena magazynów, wycena centrów handlowych), budynków (wycena domów mieszkalnych, wycena budynków gospodarczych, wycena zabytków), nieruchomości przemysłowych, biurowych i magazynowych, ograniczonych praw rzeczowych (użytkowanie, służebność, własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego), prawa użytkowania wieczystego, i inne.Zapraszam do współpracy !

Zakres świadczonych usług Zapraszam do współpracy!

Dlaczego warto powierzyć mi wycenę nieruchomości

doświadczenie

Posiadam kilkuletnie doświadczenie i kwalifikacje w branży potwierdzone certyfikatami i licencjami.  Przez ten czas zdobyłam bogatą wiedzę na temat szacowania wartości nieruchomości.

Zaufanie

W mojej pracy kluczową kwestią jest działanie zgodnie z literą prawa i standardami zawodowymi. Szacowanie nieruchomości wykonuję ze szczególną starannością oraz zasadami etyki zawodowej

Bezpieczeństwo

Ważną kwestią dla każdego klienta jest poczucie bezpieczeństwa w sprawach związanych z wyceną nieruchomości. Dzięki posiadanemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej jestem w stanie je zagwarantować.

Terminowość

Dotrzymywanie terminów to jedna z podstaw prowadzenia biznesu. Dzięki narzuceniu sobie wysokich standardów zwracam szczególną uwagę na terminowość wykonania zleconych mi operatów szacunkowych.

Poradnik klienta

Sprawdź jakie dokumenty potrzebne są do wykonania wyceny nieruchomości i sporządzenia operatu szacunkowego

Dokumenty potrzebne do wykonania wyceny nieruchomości i sporządzenia operatu szacunkowego dla lokalu mieszkalnego, lokalu użytkowego, domu jednorodzinnego, działki gruntu a także nieruchomości komercyjnych.

Cennik

Potrzebujesz wyceny nieruchomości? Skorzystaj z usług doświadczonego Rzeczoznawcy Majątkowego.

Koszt wykonania usługi ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. Na cenę nie wpływa wartość nieruchomości. Wynagrodzenie określa umowa z zamawiającym i zależy od nakładu pracy rzeczoznawcy majątkowego.

ul. Przyjazna 7a
33-100 Tarnów
beata@siadek.com.pl

tel.: +48 604 551 043